Büyükşehir Osmangazi Gençlik Merkezi’nde üniversiteli gençler, paylaşımlı çalışma ve atölye mekanı, çamaşırhane, kütüphane, bilgisayar ve çorba dağıtımı gibi çok sayıda hizmetten ücretsiz faydalanabilecektir. Merkezimizde gençlere ücretsiz çamaşır yıkama ve kurutma hizmeti de verilmektedir.
Burada özellikle gönüllülük bilincini yaygınlaştırmak ve arttırmaya yönelik atölyeler, Kişisel Gelişim Seminerleri, Gönüllülük, Beden Dili, Reklam ve Pazarlama, Kariyer Yönetimi gibi gençler tarafından talep edilen alanlarda atölyeler düzenlenmektedir. Üniversitenin eğitim dönemlerinde sabahları gençlere ücretsiz çorba dağıtımı da yapılacak olan Merkezimizde gençler için ders çalışma ortamı, wifi, bilgisayar ve kütüphane mevcuttur. Ayrıca öğrenci kulüpleri ve sivil toplum kuruluşlarının toplantıları için yer tahsisi de sağlanmaktadır.
Adres: Osmangazi Gençlik Merkezi Büyükdere Mahallesi Adaklı Sokak No 39 (KYK Yurtları Karşısı)

OSMANGAZİ GENÇLİK MERKEZİ OSMANGAZİ GENÇLİK MERKEZİ OSMANGAZİ GENÇLİK MERKEZİ OSMANGAZİ GENÇLİK MERKEZİ OSMANGAZİ GENÇLİK MERKEZİ OSMANGAZİ GENÇLİK MERKEZİ OSMANGAZİ GENÇLİK MERKEZİ OSMANGAZİ GENÇLİK MERKEZİ OSMANGAZİ GENÇLİK MERKEZİ OSMANGAZİ GENÇLİK MERKEZİ OSMANGAZİ GENÇLİK MERKEZİ OSMANGAZİ GENÇLİK MERKEZİ